faqe_baner
 • Ekran LED i posterit i lëvizshëm 4G WIFI USB Kontrolli Plug and Play
 • Ekran LED i posterit i lëvizshëm 4G WIFI USB Kontrolli Plug and Play
 • Ekran LED i posterit i lëvizshëm 4G WIFI USB Kontrolli Plug and Play

Ekran LED i posterit i lëvizshëm 4G WIFI USB Kontrolli Plug and Play

Prizë dhe luaj

Peshë e lehtë dhe profil i hollë

Mirëmbajtja e përparme e disponueshme

Shpejtësia e lartë e rifreskimit, pa linja skanimi

Lidhje pa probleme me poster të shumëfishtë të vetëm LED

 


 • Min.Sasia e porosisë:2 copë
 • Aftësia e furnizimit:3000 metra katrorë në muaj
 • Certifikatat:CE, RoHS, FCC, LVD
 • Garancia:3 vjet
 • Pagesa:Kartë krediti, T/T, Western Union, PayPal
 • Çfarë mund të kontrolloj ekranin e posterit Led?

    Ekrani inteligjent i ekranit të posterit LED të SRYLED është një ekran i pavarur dhe i avancuar i projektuar për të shfaqur video dhe imazhe magjepsëse në cilësime të ndryshme. Ky ekran LED i posterit të brendshëm, i njohur gjithashtu si një pasqyrë e ekranit me poster LED ose ekran i pasqyruar i posterit LED, është një pajisje e gjithanshme që synon të japë rezultate të jashtëzakonshme për fushatat tuaja reklamuese.

  Performanca e jashtëzakonshme e ekranit led: Qoftë brenda apo jashtë, në dyqane me pakicë, qendra tregtare, ngjarje ose ekspozita, ekrani i ekranit inteligjent LED i ekranit të posterëve të SRYLED prezanton fushatat tuaja reklamuese në një mënyrë moderne dhe dinamike, duke tërhequr më shumë vëmendje dhe duke sjellë përfitime më të mëdha për markën tuaj .

  Dizajni shumëfunksional: Mund të funksionojë në mënyrë të pavarur dhe mbështet lidhjen e ekranit LED me deri në 10 postera për të krijuar një ekran masivVideo mur LED, dled duke shfaqur përmbajtje mahnitëse. Pavarësisht nëse zgjidhni një opsion të pavarur, të montuar në mur ose të varur, apo edhe ta përmirësoni atë me bashkim krijues për të shtuar prekjen tuaj personale, Ekrani ynë inteligjent i ekranit të posterit LED plotëson nevojat tuaja.

  I lehtë dhe i lëvizshëm: Duke shfaqur karakteristika pa probleme, të lehta, portative dhe miqësore për përdoruesit, mund të klikoni pa mundim për të paraqitur përmbajtjen në formate të ndryshme. Ky fleksibilitet e bën atë një mjet ideal reklamimi duke kontribuar gjithashtu në kursimin e kostos në zëvendësim dhe mirëmbajtje.

  ZgjedhjaSRYLED siguron që ju të përjetoni zgjidhjet më të fundit inovative të ekranit me poster, duke ju ofruar mjetet më të mira LED të posterëve për të garantuar një përvojë të jashtëzakonshme për fushatat tuaja reklamuese. Ne jemi të përkushtuar për të ofruar ekrane të jashtëzakonshme të ekranit të posterëve LED me teknologji të avancuar dhe performancë të jashtëzakonshme, duke e bërë markën tuaj të dallohet në treg.

  "Plug & Play" me ekran LED të posterit të kontrollit Wifi

  Ekrani LED i posterit SRYLED mund të kontrollohet me kabllo 3G, 4G, WIFI, USB dhe LAN. Videoja mund të luhet automatikisht kur e lidhni.

  poster i zgjuar LED
  Shfaqja e posterit P2.5 LED

  Mirëmbajtje e përparme e posterit të zgjuar LED

  Modulet LED dhe karta e kontrolluesit mund të mirëmbahen nga ana e përparme, është më e përshtatshme dhe më e lehtë për t'u përdorurshfaqja dixhitale e posterit

  Poster Led Display Mënyra të ndryshme instalimi

  SRYLED I zgjuar Ekrani LED i posterit mund të qëndrojë në dysheme, gjithashtu mund të lëvizë me rrota, përveç kësaj, mund ta varni ose ta montoni në mur. Për më tepër, të gjitha llojet e instalimeve krijuese dhe DIY janë në dispozicion.

  afishim i udhëhequr nga posteri

  Afishimi dixhital i posterit Lidhje pa probleme

  Për shkak të dizajnit të veçantë, disa postera të vetëm inteligjentë LED mund të bashkohen në një mur të madh video LED pa probleme. Dhe mund të luani përmbajtje të njëjtë ose të ndryshme në secilëndixhitaleEkrani i posterit LED.

  shfaqja e posterit led
  ekran posteri led

  Profili me shumë ngjyra

  Ngjyra e ekranit të posterit LED dixhital SRYLED mund të personalizohet, ngjyra e zezë, e bardhë dhe e kuqe është e njohur.

  shfaqja dixhitale e posterit
  poster led P2.5

  Posteri i kontrollit Wifi me ekran LED Dizajn perfekt

  Për të përmbushur kërkesat e klientëve, SRYLED dizajnon ekranin LED të posterit të kontrollit wifi të versionit 2.0 , ka disa vrima për heqjen e nxehtësisë, pllakë akrilike, prizë sinjali dhe prizë elektrike. Përveç kësaj, ka shumë ndërfaqe sinjalesh, mund të kontrollohet nga 3G, 4G, WIFI, USB dhe LAN.

  Shërbimi ynë

  1, trajnim teknik falas nëse është e nevojshme. ---Klienti mund të vizitojë fabrikën SRYLED dhe tekniku i SRYLED do t'ju mësojë se si të përdorni ekranin dixhital LED dhe të riparoni ekranin inteligjent LED.

  2, shërbim profesional pas shitjes.

  --- Tekniku ynë do t'ju ndihmojë të konfiguroni Ekranin dixhital LED me telekomandë nëse nuk dini si ta bëni ekranin e posterit LED të funksionojë.

  --- Ne ju dërgojmë pjesë këmbimi SmartModulet LED , furnizimi me energji elektrike, kartela e kontrolluesit dhe kabllot. Dhe ne riparojmë module me poster për ju gjatë gjithë jetës.

  3, printim LOGO. ---SRYLED mund të printojë LOGO falas edhe nëse blen 1 copë mostër.

  FAQ

  P. Sa kohë nevojitet për të prodhuar? ---A. Koha jonë e prodhimit është 7-20 ditë pune, varet nga sasia e porosisë.

  P. Sa kohë zgjat transporti? ---A. Transporti ekspres dhe ajror zakonisht zgjat 5-10 ditë. Transporti detar zgjat rreth 15-55 ditë sipas vendeve të ndryshme.

  P. Çfarë kushtesh tregtare mbështetni? ---A. Zakonisht bëjmë terma FOB, CIF, DDU, DDP, EXW.

  P. Është hera e parë për të importuar, nuk di si të bëj. ---A. Ne ofrojmë shërbimin DDP derë më derë, ju vetëm duhet të na paguani, më pas të prisni të merrni porosinë.

  P. Çfarë pakete përdorni? ---A. Ne përdorim kuti rrugore kundër tundjes ose kuti kompensatë.

  P. A mund ta pastrojmë ekranin e posterit LED pas përdorimit të gjatë? ---A. Po, pasi të jetë fikur rryma, mund ta fshini me një leckë të thatë ose të lagur, por MOS lejoni që uji të hyjë në ekranin LED të posterit.

  Si bëjmë ne?

  1, Lloji i porosisë -- Ne kemi shumë video mure LED me poster të modeleve të shitjeve të nxehta, gati për t'u dërguar, dhe ne gjithashtu mbështesim OEM dhe ODM. Ne mund të personalizojmë madhësinë e ekranit LED, formën, lartësinë e pikselit, ngjyrën dhe paketimin sipas kërkesës së klientit.

  2, Mënyra e pagesës -- T/T, L/C, PayPal, kartë krediti, Western Union dhe para janë të gjitha në dispozicion.

  3, Mënyra e transportit - Zakonisht dërgojmë me det ose me ajër. nëse porosia është urgjente, ekspres si UPS, DHL, FedEx, TNT dhe EMS janë të gjitha në rregull.

  OEM

  Video e shfaqjes së posterit dixhital

  Aplikacioni për shfaqjen e posterit dixhital

  Ekrani i posterit LED i zgjuar SRYLED zakonisht përdoret në qendrat tregtare, stacionet, dyqanet me pakicë, vitrinë, ekspozitë etj.

  poster led
  poster wifi
  ekran LED i posterit
  poster wi fi

  Parametri i produktit

   

  P1.86

  P2

  P2.5

  P3

  Pixel Pitch

  1.86 mm

  2 mm

  2.5 mm

  3 mm

  Dendësia

  289.050 pika/m2

  250,000 pika/m2

  160,000 pika/m2

  105688 pika/m2

  Lloji Led

  SMD1515

  SMD1515

  SMD2121

  SMD2121

  Madhësia e ekranit

  640 x 1920 mm

  640 x 1920 mm

  640 x 1920 mm

  640 x 1920 mm

  Rezolucioni i ekranit

  344 x 1032 pika

  320 x 960 pika

  256 x 768 pika

  208 x 624 pika

  Materiali i profilit

  Alumini

  Alumini

  Alumini

  Alumini

  Pesha e ekranit

  40 kg

  40 kg

  40 kg

  40 kg

  Metoda e drejtimit

  1/43 Skanim

  1/40 Skanim

  1/32 Skanim

  1/26 Skanim

  Distanca më e mirë e shikimit

  1-20 m

  2-20 m

  2-25 m

  3-30 m

  Shkëlqimi

  900 nits

  900 nits

  900 nits

  900 nits

  Tensioni i hyrjes

  AC110V/220V ±10%)

  AC110V/220V ±10%)

  AC110V/220V ±10%)

  AC110V/220V ±10%)

  Konsumi maksimal i energjisë

  900 W

  900 W

  900 W

  900 W

  Konsumi mesatar i energjisë

  400 W

  400 W

  400 W

  400 W

  Mënyra e kontrollit

  3G/4G/WIFI/USB/LAN

  3G/4G/WIFI/USB/LAN

  3G/4G/WIFI/USB/LAN

  3G/4G/WIFI/USB/LAN

  Aplikacion

  Të brendshme

  Të brendshme

  Të brendshme

  Të brendshme

  Certifikatat

  CE, RoHS, FCC

  CE, RoHS, FCC

  CE, RoHS, FCC

  CE, RoHS, FCC

  Pse të zgjidhni posterin led SRYLED?

   1. Performanca e jashtëzakonshme e ekranit: Posterët inteligjentë LED SRYLED dallohen me performancën e tyre të jashtëzakonshme të ekranit d led. Duke shfrytëzuar teknologjinë e përparuar dixhitale të udhëhequr nga posteri, këta postera dixhitalë LED ofrojnë imazhe të gjalla, të qarta dhe me kontrast të lartë, duke siguruar që përmbajtja juaj të tërheqë vëmendjen në çdo mjedis dhe të sigurojë një ndikim vizual të pashembullt për markën dhe mesazhin tuaj.

   2. Dizajn ultra i hollë me peshë të lehtë: Posterat inteligjentë LED SRYLED i japin përparësi një dizajni elegant dhe të lehtë për të përmbushur kërkesat e ndryshme të skenës. Dizajni ultra i hollë jo vetëm që lejon instalim fleksibël, por gjithashtu minimizon gjurmën hapësinore, duke ofruar liri më të madhe për hapësirat komerciale, dyqanet me pakicë dhe vendet e ngjarjeve.

   3. Përditësime të lehta dhe fleksibël të përmbajtjes: Përditësimi i përmbajtjes në ekranin e posterave LED SRYLED është i lehtë dhe nuk kërkon aftësi të specializuara. Me aftësitë e telekomandës, ju mund të ndryshoni pa mundim përmbajtjen e ekranit, duke u ofruar përdoruesve fleksibilitet të lartë për të përditësuar dhe rregulluar informacionin promocional në çdo kohë, kudo, duke siguruar që përmbajtja juaj të mbetet e freskët dhe tërheqëse.

   4. Besueshmëri dhe qëndrueshmëri e jashtëzakonshme: SRYLED vendos një premisë në cilësinë dhe besueshmërinë e produktit. Ekrani i posterave LED mburret me qëndrueshmëri të jashtëzakonshme, duke mbajtur performancë të qëndrueshme për periudha të gjata përdorimi. Materialet me cilësi të lartë dhe proceset e prodhimit sigurojnë që posterat wifi të kenë rezistencë të shkëlqyer ndaj erës, ujit dhe pluhurit, duke i bërë ato të përshtatshme për mjedise të ndryshme të brendshme dhe të jashtme.

   5. Miqësorë ndaj mjedisit dhe efikas ndaj energjisë: Ekrani i posterave inteligjentë LED SRYLED përfshin teknologji të avancuar të kursimit të energjisë, duke ofruar konsum më të ulët të energjisë dhe një jetëgjatësi të zgjatur në krahasim me zgjidhjet tradicionale të ndriçimit dhe ekranit. Kjo jo vetëm që ndihmon në reduktimin e mbetjeve të energjisë, por gjithashtu kontribuon në uljen e kostove operacionale, duke e bërë atë një zgjedhje miqësore me mjedisin dhe me kosto efektive për reklamim dhe promovim.

   Përditësime të lehta dhe fleksibël të përmbajtjes: Përditësimi i përmbajtjes në ekranin e posterave LED SRYLED është i lehtë, nuk kërkon aftësi të specializuara. Me aftësitë e telekomandës, ju mund të ndryshoni pa mundim përmbajtjen e ekranit dled, duke u ofruar përdoruesve fleksibilitet të lartë për të përditësuar dhe rregulluar informacionin promocional në çdo kohë, kudo, duke siguruar që përmbajtja juaj të mbetet e freskët dhe tërheqëse.

  1. Besueshmëri dhe qëndrueshmëri e jashtëzakonshme: SRYLED vendos një premisë në cilësinë dhe besueshmërinë e produktit. Posterët inteligjentë LED mburren me qëndrueshmëri të jashtëzakonshme, duke mbajtur performancë të qëndrueshme për periudha të gjata përdorimi. Materialet me cilësi të lartë dhe proceset e prodhimit sigurojnë që posterat WIFI të kenë rezistencë të shkëlqyer ndaj erës, ujit dhe pluhurit, duke i bërë ato të përshtatshme për mjedise të ndryshme të brendshme dhe të jashtme.

  2. Miqësorë ndaj mjedisit dhe efikas ndaj energjisë: Posterat inteligjentë LED SRYLED përfshijnë teknologji të avancuar të kursimit të energjisë, duke ofruar konsum më të ulët të energjisë dhe një jetëgjatësi të zgjatur në krahasim me zgjidhjet tradicionale të ndriçimit dhe ekranit dled. Kjo jo vetëm që ndihmon në reduktimin e mbetjeve të energjisë, por gjithashtu kontribuon në uljen e kostove operacionale, duke e bërë atë një zgjedhje miqësore me mjedisin dhe me kosto efektive për reklamim dhe promovim.

  Si të zgjedh një poster të përshtatshëm LED për biznesin tim?

  Merrni parasysh veçoritë e posterit të zgjuar LED:
  Kur zgjidhni një poster të përshtatshëm LED për biznesin tuaj, jepni përparësi atyre me karakteristika inteligjente. Kërkoni opsione me funksionalitete të avancuara si menaxhimi i përmbajtjes në distancë, aftësitë e planifikimit dhe integrimi i lehtë me platformat dixhitale. Një poster inteligjent LED ju lejon të përditësoni përmbajtjen pa probleme, duke siguruar që mesazhet tuaja promocionale të jenë gjithmonë aktuale dhe tërheqëse. Veçoritë si lidhja Wi-Fi dhe teknologjia e ekranit dLED kontribuojnë në një zgjidhje reklamimi më dinamike dhe efikase për biznesin tuaj.

  Vlerësoni cilësinë dhe madhësinë e ekranit:
  Kushtojini vëmendje cilësisë së ekranit dhe madhësisë së posterit LED. Zgjidhni një ekran LED me poster që ofron rezolucion të lartë dhe ngjyra të gjalla për ta bërë përmbajtjen tuaj tërheqëse vizualisht. Merrni parasysh madhësinë e ekranit të posterit LED në lidhje me hapësirën e synuar të instalimit, duke siguruar që ai të tërheqë vëmendjen e audiencës tuaj të synuar në mënyrë efektive. Një poster dixhital LED me madhësi të mirë dhe me cilësi të lartë do të rrisë ndikimin e përgjithshëm të fushatave tuaja reklamuese, duke i bërë ato më të paharrueshme dhe tërheqëse për shikuesit.

  Kontrolloni për personalizim dhe shkathtësi:
  Zgjidhni një poster LED që ofron opsione personalizimi për t'u përshtatur me nevojat e markës dhe marketingut të biznesit tuaj. Aftësia për të përshtatur përmbajtjen për promovime ose ngjarje specifike është thelbësore për të maksimizuar efektivitetin e shfaqjes së posterit tuaj dixhital. Kërkoni veçori të tilla si modele të personalizueshme, tranzicione dinamike dhe opsione të gjithanshme të paraqitjes. Një poster LED i gjithanshëm dhe i personalizueshëm, i shoqëruar me një aftësi posteri Wi-Fi, ju lejon të përshtatni lehtësisht strategjinë tuaj të reklamimit, duke e bërë atë një investim të vlefshëm për promovimin e produkteve ose shërbimeve të ndryshme brenda biznesit tuaj.

  Si të instaloni dhe konfiguroni një ekran të vetëm poster LED?

  Me marrjen e paketës së posterit LED, do të merrni aksesorët e ekranit të posterit LED të zgjedhur për qëllimin tuaj të instalimit dhe një ekran të plotë të mbrojtur nga kabineti që nuk kërkon punë shtesë për t'u montuar.

  Për bazën e dyshemesë, ajo që duhet të bëni është të vendosni kllapa së bashku dhe ta rregulloni në kabinet me vida. Për varjen në tavan dhe montimin në mur, do të sigurohen kllapa dhe vida për montimin në tavan dhe mur.

  Pasi të instalohet posteri HD LED, do të kryeni konfigurimin. Hapi i parë është të lidhni kordonin e energjisë me posterin LED dhe ta futni atë në një prizë. Së dyti, ndizni kompjuterin tuaj dhe hapni softuerin e ofruar nga ne. Zakonisht, cilësimi i paracaktuar aktivizohet për posterin individual LED, kështu që nuk keni nevojë të ndryshoni parametrat përpara se të ngarkoni programin në atë poster. Videot dhe manualet udhëzuese do të dërgohen së bashku me paketën.

  A është ekrani i posterit LED që kursen energji?

  Po. Posteri dixhital LED është një lloj i ri i ekranit të posterit që përdor dioda drite që kursejnë energji (LED) për të krijuar imazhe. Krahasuar me ekranet LCD, ekranet e posterave LED janë më efikas në energji dhe kanë një jetëgjatësi më të gjatë. Ndryshe nga ekranet LCD me ndriçim të pasmë që kërkon që burimi i jashtëm i dritës të jetë gjithmonë i ndritshëm në mënyrë që të ketë vizualizim ngjyrash, posteri LED do të konsumojë energji vetëm kur prezanton imazhe shumëngjyrëshe, jo për të zezën në ekran.

  Përveç kësaj, posteri dixhital LED i vendosur për përdorim të brendshëm nuk ka një kërkesë të lartë për ndriçim, kështu që përdor një furnizim me energji DC me tension të ulët që e bën atë të sigurt për t'u përdorur rreth njerëzve dhe gjithashtu miqësor ndaj mjedisit, një zgjedhje e shkëlqyer për bizneset që duan të reduktojnë gjurmën e tyre të karbonit dhe të promovojnë qëndrueshmërinë.

  A mund të përdor postera LED Smart për reklama në natyrë?

  Po. Ne kemi versionin e jashtëm të posterit Smart LED me poster LED me shkëlqim më të lartë dhe një dizajn të papërshkueshëm nga uji që i përshtatet mirë reklamave në natyrë. Shumë rezistent ndaj gërvishtjeve dhe rezistent ndaj ujit, posteri dixhital LED i tipit të hollë për natyrë është ideal për reklamim në natyrë në të gjitha llojet e kushteve të motit.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Lini Mesazhin Tuaj