faqe_banner

Shenzhen SRYLED Photoelectric Co., Ltd.

Adresë

Ndërtesa B7, Parku Industrial Tianrui, Qyteti Fuyong, Distrikti Bao'an, Shenzhen, Kinë

4268 dimër kapelë rrugë atlanta ga 30360. SHBA

Eucalipto 238, La Soledad -ampliacion-, 58100 Morelia, Michoacán, Meksikë

Telefoni

+86 15013698328

+86 755-84660806

WhatsApp

Lini Mesazhin Tuaj

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lini Mesazhin Tuaj