faqe_banner

SRYLED ofron një gamë të plotë të ekraneve LED të brendshëm për kishën, skenën, konferencën, teatrin, qendrat tregtare, dritaren, restorantin, hotelin.Ne kemi ekran të rregullt LED fiks të brendshëm, ekran transparent LED, ekran fleksibël LED.

 

Ekrani ynë LED i brendshëm ka akses në pjesën e përparme, është më i përshtatshëm për instalim dhe mirëmbajtje dhe mund të kursejë më shumë hapësirë.Përveç kësaj, ne mund të personalizojmë madhësinë dhe formën sipas kërkesës tuaj.

 

 • Ekran LED transparent për perden e vitrinës

  Transparencë e lartë

  Pesha e lehtë 15 kg/m2

  Instalim i lehtë

  3 vite Garanci

   

  eksplorojnëprodukteve
  Ekran LED transparent për perden e vitrinës
 • Ekran fleksibël LED për formë krijuese të parregullt

  E hollë, e lehtë dhe elastike

  Kënd i madh shikimi

  Kreativ si të duash

  Ngjitje e qetë, rrafshueshmëri super e lartë

   

  eksplorojnëprodukteve
  Ekran fleksibël LED për formë krijuese të parregullt
 • Ekrani LED i reklamimit të brendshëm, aksesi i përparmë i montuar në mur

  Mirëmbajtja e përparme

  Struktura çeliku e lirë

  Dizajni me kënd të drejtë

  Instalim i lehtë

  Peshë e lehtë dhe e hollë

   

  eksplorojnëprodukteve
  Ekrani LED i reklamimit të brendshëm, aksesi i përparmë i montuar në mur

Lini Mesazhin Tuaj