9 (1)
ekran LED me qira
sryx3
banderola 1
Ekran LED COB në natyrë
Ekran LED 3D me sy të lirë

Rreth Nesh

E themeluar në vitin 2013, SRYLED është një prodhues kryesor i ekraneve LED me bazë në Shenzhen, ne jemi të specializuar në ofrimin e një game të gjerë produktesh me cilësi të lartë dhe të besueshme që i përshtaten një sërë aplikacionesh, duke përfshirë ekranin LED të reklamimit të brendshëm dhe të jashtëm, ekranin LED me qira të brendshëm dhe të jashtëm. Ekran LED rrethues i futbollit, ekran LED me fushë të vogël, ekran LED i posterit, ekran LED transparent, ekran LED i sipërm i taksisë, ekran LED i dyshemesë dhe ekran kreativ LED në formë të veçantë.

Lexo më shumë

lajmet e fundit

 • Ekran LED i brendshëm

  Ekran LED i brendshëm

  Ekrani LED i brendshëm SRYLED mund të instalohet në vende të ndryshme, si kishë, sallë mbledhjesh, kolonë 90 gradë dhe kinema.Ka rezolucion të lartë dhe ngjyra të gjalla për të tërhequr më shumë audiencë.

 • Ekran LED i reklamave

  Ekran LED i reklamave

  Ekrani LED i jashtëm SRYLED është me nivel IP 65 të papërshkueshëm nga uji, mund të përdoret në të gjitha llojet e motit.Ekran LED i jashtëm me ndriçim të lartë 4500 - 7000 nits, i cili mund të përshtatet me mjedise të ndryshme të jashtme.

 • Ekran UHD LED

  Ekran UHD LED

  SRYLED mund të prodhojë ekran LED me hapin më të vogël P0.9, mund të arrijë rezolucion real 4K dhe 8K me sipërfaqe të vogël.Përveç kësaj, ne kemi gjithashtu ekran P1.25, P1.56, P1.6, P1.8, P1.9 HD LED për t'iu përshtatur aktiviteteve të ndryshme.

 • Ekrani LED i skenës

  Ekrani LED i skenës

  Ekrani LED i skenës SRYLED është i lehtë dhe i hollë, ato janë të lehta për t'u mbledhur dhe hequr.Një panel LED mund të montohet në 10 sekonda.I gjithë ekrani ynë LED i skenës ka shpejtësi të lartë rifreskimi të paktën 3840 Hz, për të siguruar cilësi të mirë fotografie kur fotografoni.

 • Ekran LED i posterit

  Ekran LED i posterit

  Kur fikni ekranin LED të posterit, ai mund të përdoret si pasqyrë.Kur aktivizohet, mund të shfaqë video dhe imazhe për reklamim.Një produkt i përsosur për ekspozita, bare, dyqane me pakicë dhe recepsion të ndërmarrjeve.

 • Ekran LED i makinës

  Ekran LED i makinës

  Ekrani LED i makinës SRYLED është i përshtatshëm për të gjitha llojet e modeleve të makinave, zakonisht të instaluara në çati taksi.Shkëlqimi i tij mund të rregullohet automatikisht (duhet të shtoni një sensor drite) në kohë të ndryshme.

Lini Mesazhin Tuaj