9 (1)
изнајмување LED дисплеј
sryx3
банер 1
надворешен COB LED дисплеј
3D LED дисплеј со голо око

За нас

Основана во 2013 година, SRYLED е водечки производител на LED дисплеи со седиште во Шенжен, ние сме специјализирани да нудиме широк спектар на висококвалитетни, сигурни производи за да одговараат на различни апликации, вклучувајќи внатрешно и надворешно рекламирање LED дисплеј, внатрешен и надворешен изнајмување LED дисплеј. Фудбалски периметар LED дисплеј, LED дисплеј со мал терен, LED дисплеј за постер, транспарентен LED дисплеј, ЛЕД дисплеј на горниот дел од таксито, LED дисплеј на подот и креативен LED дисплеј со посебна форма.

Прочитај повеќе

Последни вести

 • Внатрешен LED дисплеј

  Внатрешен LED дисплеј

  SRYLED внатрешен LED дисплеј може да се инсталира на различни места, како што се црква, сала за состаноци, колона од 90 степени и кино.Има висока резолуција и жива боја за да привлече повеќе публика.

 • Рекламирање LED дисплеј

  Рекламирање LED дисплеј

  Надворешниот LED дисплеј SRYLED е со водоотпорно ниво IP 65, може да се користи при секакви временски услови.Надворешен LED дисплеј со висока осветленост 4500 - 7000 nits, кој може да се прилагоди на различни надворешни средини.

 • UHD LED дисплеј

  UHD LED дисплеј

  SRYLED може да произведе LED дисплеј со најмал тон P0.9, може да постигне вистинска резолуција од 4K и 8K со мала површина.Освен тоа, имаме и P1.25, P1.56, P1.6, P1.8, P1.9 HD LED дисплеј за да одговараат на различни активности.

 • Сцена LED дисплеј

  Сцена LED дисплеј

  LED дисплејот на SRYLED фаза е лесен и тенок, тие лесно се собираат и отстрануваат.Еден LED панел може да се состави за 10 секунди.Сите наши LED дисплеј на сцената имаат висока стапка на освежување најмалку 3840 Hz, за да се обезбеди квалитетна слика при фотографирање.

 • Постер LED дисплеј

  Постер LED дисплеј

  Кога ќе го исклучите LED дисплејот на постер, може да се користи како огледало.Кога е вклучено, може да прикажува видеа и слики за рекламирање.Совршен производ за изложба, барови, продавници за малопродажба и пред бирото на претпријатија.

 • LED дисплеј за автомобил

  LED дисплеј за автомобил

  SRYLED автомобил LED дисплеј е погоден за сите видови на модели на автомобил, обично се инсталира на покривот на такси.Неговата осветленост може автоматски да се прилагоди (треба да се додаде сензор за светлина) во различно време.

Оставете ја вашата порака